Referencie

Najväčšiu radosť nám robí poskytovať kvalitné služby našim klientom. Nech už to znie kľudne ako klišé, faktom je, že prakticky všetkých našich zákazníkov sme získali cez referencie. Maximálna snaha a ústretovosť v dosahovaní výsledkov je to, čo naši klienti najviac oceňujú na našom prístupe.
Milan Čanky
Milan ČankyWater solutions Slovakia
Zobraziť viac
"S Boosters spolupracujeme už dlhšiu dobu a môžem len odporučiť. Vynikajúca úroven komunikácie a odbornosti, výsledky sa nám spoločne darí napĺňať a prekonávať takže nemám čo vytknúť."
Zuzana Čížiková
Zuzana ČížikováVysoke-tatry.travel
Zobraziť viac
„Profesionálny, ale najmä OSOBNÝ a individuálny prístup, vrelo odporúčam! Výsledky išli hore veľmi rýchlo.
Tomáš Lehocký
Tomáš LehockýBhcase.sk
Zobraziť viac
"Zatiaľ maximálna spokojnosť. Čísla hovoria jasne, viac ako 100% zvýšenie objednávok cez Google Ads v našej spoločnosti BHcase."
Roman Cíbik
Roman CíbikFlorbal4u.com
Zobraziť viac
“Spolupracujeme už viac než 2 roky. Počas našej spolupráce sa nám podarilo posunúť tržby našej firmy na vyššie čísla. Určite odporúčam - veľkí odborníci vo svojom odbore.”
Jozef Polák
Jozef PolákPrimitivo.sk
Zobraziť viac
"S agentúrou spolupracujem už dlhšie obdobie a veľmi si pochvaľujem ich profesionalitu v oblasti. Na prístupe k svojím zákazníkom si dajú záležať, čo sa často pri marketingových agentúrach nevidí. Určite túto agentúru odporúčam ďalej. Ďakujem."
Martin Tužinský
Martin TužinskýProfuturion.sk
Zobraziť viac
"Profesionálny prístup, krátka doba odozvy, flexibilita, super pomer cena / kvalita. Odporúčam!"
Erik Balázs
Erik BalázsPantarhei.sk
Zobraziť viac
“Absolútna spokojnosť 👍👍👍 Boosters sú profesionáli, ktorí dbajú najmä na zisk, ktorý z digitálnych kampaní plynie pre klienta. Pre sieť kníhkupectiev a eshop Panta Rhei spravujú Google Ads kampane a od začiatku spolupráce s nimi sme zaznamenali výrazné zlepšenie po všetkých stránkach.”
Peter Sorger
Peter SorgerSorger.sk
Zobraziť viac
"Spúšťal som si celé roky PPC sám pre Sorger.sk, ale len na Google a potreboval aj na Facebooku. Hľadal som niekoho, kto sa rozumie obidvom a za prijateľnú cenu. Chcel som sa posunúť na vyššiu úroveň, ako som bol, takže som si vybral Boosters. Určite nás posunuli. Ďakujem."
Peter Ďurák
Peter ĎurákSedooz.sk
Zobraziť viac
"Môžem všetkým odporučiť. Oceňujem predovšetkým odbornosť . Veľmi ochotný profesionálny prístup, rýchla reakcia v komunikácii."
Budete v dobrej spoločnosti

Naši spokojní klienti

Aktuálne pracujeme na projektoch aj týchto klientov. Našim hlavným zameraním sú eshopy, no zvládame aj generovanie leadov v B2B prostredí, či SaaS produkty.