Reklama na Facebooku

Facebook je ideálna platforma na získanie nových zákazníkov. Najlepšie cielenie na záujmy alebo oslovovanie ľudí formou retargetingu v nákupnom procese. Využite potenciál najväčšej sociálnej siete na svete.

Výhody pre váš biznis

Prečo využívať reklamu na Facebook ads?

Najefektívnejšia platforma na zviditeľnenie vašej značky

Ak hľadáte spôsob ako osloviť nových zákazníkov, práve Facebook je v našom regióne to, čo prináša inzerentom najlepšie výsledky.

Merateľné výsledky a návratnosť

Facebook ponúka veľmi sofistikovaný reklamný systém vďaka ktorému budete presne vedieť, koľko vám z reklamy prišlo zákazníkov. Budete môcť teda vedieť presne vyhodnotiť návratnosť z investície do reklamy.

Naše služby

Čo vám ponúkame

Reklamy vo feede

Feed na Facebooku a Instagrame ponúka viacero možností propagácie a to formou klikateľných reklám na váš web, či už formou jedného odkazu, alebo karuselu. Môžete využiť aj formát galérie obrázkov, či videa.

Reklamy v stories

Stories ponúka perfektnú možnosť ako využiť potenciál formátu, ktorý sa aktuálne veľmi tlačí do popredia. Ideálny je na znovuoslovovanie zákazníkov v nákupnom procese, no aj na zviditeľnenie značky novým zákazníkom. Tento formát sa dá využiť na Facebooku a aj na Instagrame súčasne.

Reklamy v messenger

Celkom čerstvý formát, ktorý sa dá využiť takisto na znovuoslovovanie zákazníkov, a to formou zobrazovanie textových reklám v správach aplikácie Messenger. Takýmto spôsobom sa môžete zobrazovať aj ľuďom, ktorí napr. Facebook nepoužívajú, no využívajú len platformu Messenger na komunikáciu s priateľmi či kolegami.

Lead reklamy

Špecifický formát reklám, ktorý beží výhradne na Facebooku a je určený hlavne pre B2B segment, na získavanie nových kontaktov. Vďaka prepracovaným formulárom viete získavať rýchle kontakty od záujemcov o vašu službu či produkt v rámci cieľovej skupiny.

Reklamy z katalógu produktov

Či už dynamický retargeting alebo aj akvizičné reklamy, ak ste majiteľom eshopu, potenciál reklám z katalógu určite oceníte. Zobrazia produkty dynamicky podľa inventára vášho eshopu vždy aktuálne.

Neviete, ktorá reklama vám prinesie najväčší úžitok? Objednajte si vstupnú PPC konzultáciu zadarmo. Radi vám poradíme.

Proces spolupráce

Ako postupujeme

Tvorba účtov a prepojení​

1. krok
Základom je celý Business manager, ktorý nastavíme a nakonfigurujeme tak, aby bol v prvom rade vo vašom vlastníctve a aby bol kvalitne zabezpečený, aby sme tak predišli možným útokom. Všetko prepojíme a nastavíme.

Príprava analytiky

2. KROK
Na to aby všetko mohlo fungovať tak ako má a aby sme mohli dosahovať želaný výkon, musíme vedieť kampane vyhodnocovať. Toto zanalyzujeme a prípadne nastavíme všetko od návrhu až po realizáciu v systéme GTM.

Príprava publík

3. krok
Niečo čo vychádza zo stratégie vášho online marketingu a persón. Vo Facebooku vyhľadáme ideálne cieľovky, vytvoríme prípadne publiká z emailových zoznamov, či podobné publiká tých ľudí, ktorí už v minulosti u vás nakúpili, aby sme boli ideálne pripravení na cielenie.

Príprava štruktúry účtu

4. krok
Základný prehľad o tom, čo sa v účte bude nachádzať a v akom rozsahu nám poskytne návrh štruktúry. Podľa nej už vieme ako budeme postupovať pri tvorbe.

Návrh na kreatívy

5. krok
Na to aby mohol grafik vytovriť správne bannery potrebuje od nás správne podklady ako rozmery, alebo informáciu o tom, čo sa na banneroch môže alebo nemôže nachádzať, ako by mali byť teda zostavené, aby v reklamách dobre vyzerali.

Tvorba kampaní

6. krok
Podklady a prostredie máme hotové, môžeme sa pustiť do práce. Tvorba je už len čerešničkou na torte a aj keď zaberie tiež dosť času, bez kvalitnej a dôkladnej prípravy by to nikdy nešlo.
Výsledky

Noví zákazníci, povedomie a samozrejme zisk

Cielené oslovenie nových zákazníkov

V tomto je Facebook najsilnejší. To ako dokáže identifikovať záujmy, či cieliť na podobné publiká. Priniesie vám teda najcielenejších návštevníkov, ktorí sa stanú vašimi zákazníkmi.

Zvýšenie povedomia

Vďaka veľkej sile a rozšíreniu platformy Facebook dokážete najlepšie zvyšovať povedomie. Toto sa zákonite prejaví aj na výkone ostatných marketingových kanálov.

A samozrejme zisk

Vďaka vyladenému procesu od relevantného návštevníka na vašom webe až po úspešnú objednávku.

Pridajte sa k našim spokojným klientom

Napíšte nám

Pomôžeme vášmu biznisu vyrásť vďaka Facebook Ads