PPC Analýza zadarmo

Skontrolujeme vám stav PPC kampaní Google Ads či Facebook. Narozdiel od automatizovaných analýz vám poskytneme konkrétny feedback jednak z technického pohľadu a ponúkneme odborný náhľad nad možnosťami a potenciálom týchto kampaní.

Typ auditu

Rýchla analýza alebo komplexný audit

Ponúkame vám dva typy auditov.

Rýchlu analýzu
, ktorá vypichne hlavné problémy v účte a ich zhrnutie vám zašleme formou emailu zvyčajne max do 3 dní.

Podrobný audit
spracovaný do dokumentu, v ktorom okrem podrobností získate aj konkrétne kroky pre vyriešenie problémov pre úspešný postup v rámci reklamného účtu.

Rýchla analýza

Zadarmo

Komplexný audit

600 € bez DPH

Odoslanie záujmu

Ako to funguje

Vyberte si reklamnú sieť, ktorú chcete zanalyzovať. Potom vyplňte krátky formulár. Údaje spracujeme a budeme vás kontakovať pre doplnenie podrobností, prípadne získanie oprávnení k účtom. 

Budete v dobrej spoločnosti

Naši spokojní klienti

Aktuálne pracujeme na projektoch aj týchto klientov. Našim hlavným zameraním sú eshopy, no zvládame aj generovanie leadov v B2B prostredí či SaaS produkty.

Milan Čanky
Milan ČankyWater solutions Slovakia
Zobraziť viac
"S Boosters spolupracujeme už dlhšiu dobu a môžem len odporučiť. Vynikajúca úroven komunikácie a odbornosti, výsledky sa nám spoločne darí napĺňať a prekonávať takže nemám čo vytknúť."
Zuzana Čížiková
Zuzana ČížikováVysoke-tatry.travel
Zobraziť viac
„Profesionálny, ale najmä OSOBNÝ a individuálny prístup, vrelo odporúčam! Výsledky išli hore veľmi rýchlo.
Tomáš Lehocký
Tomáš LehockýBhcase.sk
Zobraziť viac
"Zatiaľ maximálna spokojnosť. Čísla hovoria jasne, viac ako 100% zvýšenie objednávok cez Google Ads v našej spoločnosti BHcase."
Roman Cíbik
Roman CíbikFlorbal4u.com
Zobraziť viac
“Spolupracujeme už viac než 2 roky. Počas našej spolupráce sa nám podarilo posunúť tržby našej firmy na vyššie čísla. Určite odporúčam - veľkí odborníci vo svojom odbore.”
Jozef Polák
Jozef PolákPrimitivo.sk
Zobraziť viac
"S agentúrou spolupracujem už dlhšie obdobie a veľmi si pochvaľujem ich profesionalitu v oblasti. Na prístupe k svojím zákazníkom si dajú záležať, čo sa často pri marketingových agentúrach nevidí. Určite túto agentúru odporúčam ďalej. Ďakujem."
Martin Tužinský
Martin TužinskýProfuturion.sk
Zobraziť viac
"Profesionálny prístup, krátka doba odozvy, flexibilita, super pomer cena / kvalita. Odporúčam!"

Naše dlhodobé spolupráce