Reklama na Google Ads

Google Ads PPC vám ponúka okamžité výsledky a poskytuje vašej značke veľký dosah za nízku cenu, v porovnaní s inými formami online či offline propagácie.

Výhody pre váš biznis

Prečo využívať reklamu na Google ads?

Dostanete sa do popredia vo vyhľadávaní

Dostať sa na prvú stránku vo vyhľadávacích výsledkoch Google je extrémne náročné a vyžaduje si veľké množstvo času a nákladov. S Google Ads to dokážete za moment a s rozumnými nákladmi.

Zvýšite povedomie o službe či produkte

Dostať sa na prvú stránku vo vyhľadávacích výsledkoch Google je extrémne náročné a vyžaduje si veľké množstvo času a nákladov. S Google Ads to dokážete za moment a s rozumnými nákladmi.

Naše služby

Čo vám ponúkame

Reklamy vo vyhľadávaní

Tieto reklamy vám zabezpečia to, aby ste boli viditeľní na popredných priečkach v textovom vyhľadávaní v Google.

Reklamy v obsahovej sieti

Google pokrýva dominantnú časť webového priestoru v bannerových reklamách. Vďaka obsahovej sieti viete zobrazovať bannery, či produkty priamo na weboch, ktoré navštevujú vaši potenciálni zákazníci.

Lokálne reklamy

V prípade že máte lokálnu prevádzku, tieto reklamy vám prinesú zákazníkov v rámci regiónu a zobrazia vás prioritne vo vyhľadávaní na mapách pre lokálne výrazy.

Reklamy v nákupoch

Ak prevádzkujete eshop, ide o najefektívnejší spôsob propagácie vašich produktov. Potenciálny zákazník ide už na váš eshop s tým, že videl už cenu aj dostupnosť.

Youtube reklamy

Ak chcete zasiahnúť širokú cieľovku, vyrozprávať príbeh, alebo hľadáte len efektívnejšiu platformu ako TV, potom sú kampane na YouTube pre vás úplne ideálne.

Discovery reklamy

Tieto reklamy kombinujú zásah na viacerých platformách, vrátane YouTube a Gmailu. Fungujú plne na umelej inteligencii a fungujú na cielení na základe signálov od užívateľov.

Neviete, ktorá reklama vám prinesie najväčší úžitok? Objednajte si vstupnú PPC konzultáciu zadarmo. Radi vám poradíme.

Proces spolupráce

Ako postupujeme

Tvorba účtov a prepojení​

1. krok
Reklamný účet vytvoríme tak, aby bol korektne pripravený na propagáciu. S ním aj všetky ostatné súčasti ako Merchant center a pod., pričom všetko bude vo vašej plnej kontrole a vlastníctve. Na účet vytvorený cez nás čerpáte navyše z úvodu 120€ bonusový kredit.

Príprava analytiky

2. KROK
Na to aby všetko mohlo fungovať tak ako má a aby sme mohli dosahovať želaný výkon, musíme vedieť kampane vyhodnocovať. Toto zanalyzujeme a prípadne nastavíme všetko od návrhu až po realizáciu v systéme GTM.

Analýza kľúčových slov

3. krok
Toto je esenciálna súčasť kampaní vo vyhľadávaní. Bez toho aby sme vedeli že čo a v akých objemoch sa vyhľadáva, nemôžeme pripraviť efektívne kampane.

Príprava štruktúry účtu

4. krok
Základný prehľad o tom, čo sa v účte bude nachádzať a v akom rozsahu nám poskytne návrh štruktúry. Podľa nej už vieme ako budeme postupovať pri tvorbe.

Návrh na kreatívy

5. krok
Na to aby mohol grafik vytovriť správne bannery potrebuje od nás správne podklady ako rozmery, alebo informáciu o tom, čo sa na banneroch môže alebo nemôže nachádzať, ako by mali byť teda zostavené, aby v reklamách dobre vyzerali

Tvorba kampaní

6. krok
Podklady a prostredie máme hotové, môžeme sa pustiť do práce. Tvorba je už len čerešničkou na torte a aj keď zaberie tiež dosť času, bez kvalitnej a dôkladnej prípravy by to nikdy nešlo.
Výsledky

Návštevnosť, povedomie a samozrejme zisk

Relevantná návštevnosť z vyhľadávacích fráz v Google na vašom webe

Ľudia vás nájdu na to, čo chcete, resp. podľa výrazov ktoré sú relevantné službám a produktom ktoré predávate.

Zvýšenie povedomia

Vďaka obrovskému pokrytiu Google obsahovej siete.

A samozrejme zisk

Vďaka vyladenému procesu od relevantného návštevníka na vašom webe až po úspešnú objednávku.

Pridajte sa k našim spokojným klientom

Napíšte nám

Pomôžeme vášmu biznisu vyrásť vďaka Google Ads